«Батьківщина» Нікополя допомагає українському вояку

Очільниця Нікопольської міської парторганізації Олександра Сотула відвідала свого підопічного Олександра Трубчаніна, який отримав поранення у зоні бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку «Батьківщини».


«Лікування проходить ефективно. Медики оцінюють стан Олександра як стабільний. Настрій у нього добрий – даються взнаки сприятливі умови перебування і, звичайно ж, лікування», – розповіла Олександра Сотула.

Олександр Трубчанін познайомив партійку зі своїм побратимом Ростиславом, з яким разом воювали на Донбасі. Той був дуже здивований, що Сашко впродовж чотирьох років, відколи бореться з наслідками поранення, нікому не був потрібен і лише Олександра Сотула взяла його під свою опіку.

Після повернення до рідного Нікополя в недалекому майбутньому на Олександра чекають неабиякі проблеми. Необхідно оформити інвалідність, вирішити житлове питання, адже український вояк виявився ще й бездомним.

«Ставитиму це питання перед нікопольського міською владою. Олександр захищав цілісність нашої держави і залишити його наодинці з численними проблемами ми не маємо права», – зазначила Олександра Сотула.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова