«Батьківщина» Нікополя підтримала малозабезпечену родину

Нікопольська організація ВО «Батьківщина» допомогла мешканці села Чкалове Катерині Сищук, яка сама виховує сина, якому не виповнилося і трьох років.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, за допомогою до «батьківщинівців» звернулася землячка Катерини. Партійці відреагували відразу. Активісти прибули до Чкалового і передали молодій мамі одяг, продукти харчування, дитячі речі, іграшки та солодощі.

Наступного дня «батьківщинівці» організували переїзд жінки до іншої, придатнішої для життя оселі, де є світло, газ, твердопаливний котел і забезпечили доставку дров.

«Я особисто беру Катерину Сищук та її сина під опіку та супровід у будь-яких питаннях, адже  маю 11- річний досвід роботи в обласній громадській організації «Центр захисту життя та сімейних цінностей, де я є одним із засновників», – зазначила лідер «Батьківщини» Нікополя Олександра Сотула.

«Батьківщинівка» розповіла, що громадська організація допомагає матерям-одиначкам з дітьми, вагітним та жінкам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова