«Батьківщина» не допустила порушення виборчого законодавства на Хмельниччині

Представники ВО «Батьківщина» в Білогірській селищній виборчій комісії, що на Хмельниччині, не допустили порушення Закону України «Про місцеві вибори» при створенні виборчих округів.

Про це інформує прес-служба Хмельницької обласної партійної організації.

25 березня Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення Білогірського виборчкому й скасував його додаток до постанови із зазначенням меж одномандатних виборчих округів.

Наразі призначено засідання селищної виборчої комісії задля приведення її діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.

«Вибори в Білогірській ОТГ заплановані на 29 квітня, а на територіальну виборчу комісію вже чинять тиск. Члени комісії повідомили, що місцеві чиновники лобіюють ухвалення неправомірного рішення про створення одномандатних виборчих округів. За їхньою схемою, кількість виборців на різних округах мала би бути нерівномірною. Ставку роблять на села, де провладні кандидати мають господарства й можуть впливали на волевиявлення громадян, які там працюють», – розповів голова Білогірської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Ямчук.

Він також додав, що такі дії є порушенням частини другої статті 17 Закону України «Про місцеві вибори».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова