«Батьківщина» наполягає на зміні регламенту Запорізької облради

Фракція «Батьківщина» в Запорізькій обласній раді виступила за внесення змін до регламенту, щоб підвищити прозорість роботи представницького органу.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної партійної організації.

Виступаючи перед депутатами під час позачергової сесії, голова фракції «Батьківщина» Олександр Старух наголосив на невідповідності низки норм регламенту облради Закону України «Про місцеве самоврядування», що викликає процедурні суперечки та знижує мотивацію депутатів до роботи, зокрема призводить до постійних проблем із кворумом.

«Керівництво обласної ради дивується, чому депутати не з’являються на сесію. Але це прямий наслідок відсутності законності, порядку і сталих правил гри. На сьогодні немає прозорої процедури внесення питань до порядку денного сесії, неврегульована робота погоджувальної ради, нерозділені повноваження і відповідальність між головою ради та його заступниками. Тож частина депутатів сумнівається, що можуть ефективно представляти інтереси громади в сесійній залі», – зазначив голова фракції «Батьківщина».

Олександр Старух закликав колег на наступній сесії усунути невідповідність регламенту законодавству України та збільшити прозорість у роботі керівного складу облради.

На переконання «батьківщинівців», такі зміни ліквідують підстави сумніватися у справедливості ухвалених рішень та стимулюватимуть депутатів сумлінніше ставитися до виконання обов’язків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова