«Батьківщина» налагоджує співпрацю між медзакладами області та Запорізьким медуніверситетом

«Батьківщинівці» домоглись, аби Запорізька облрада скасувала рішення депутатів попереднього скликання, яким унеможливлювалось подальше функціонування кафедр медуніверситету на базі комунальних лікарень.

«Батьківщина» налагоджує співпрацю між медзакладами області та Запорізьким медуніверситетом

Питання відновлення повноцінної співпраці між вишем та медзакладами, з ініціативи «батьківщинівців» було винесено на сесію облради та підтримано більшістю депутатів.

Це дозволить студентам-медикам отримувати якісні практичні знання та навички. В свою чергу, запорізьким медзакладам області тепер значно легше залучати до роботи молодих лікарів, а також з’явилося більше можливостей поєднувати наукові напрацювання в медичній практиці, підвищуючи рівень надання медичної допомоги в регіоні.

«За кадровим складом наш медичний університет входить до трійки кращих державних медичних навчальних закладів і є авторитетним навчально-науковим осередком у європейському освітньому та дослідницькому просторі. Ми завжди готові підтримати ЗДМУ та спільно вирішувати проблеми вишу», –зазначив Владислав Куценко.

На конференції трудового колективу Запорізького державного медичного університету керівництво вишу подякувало «батьківщинівцям» за роботу щодо зналагодження взаємодії між ЗДМУ та медичними закладами та установами Запорізького регіону.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова