«Батьківщина» нагородила переможців Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

17 квітня в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбулася урочиста церемонія закриття XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Переможці конкурсу – курсанти, студенти і вчителі української мови та літератури – отримали премії Юлії Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, премії від імені Юлії Тимошенко вручив керівник служби голови партії ВО «Батьківщина» Михайло Лівінський.

«Українська мова – найбагатша та найкрасивіша у світі. Проведення нашого конкурсу – це ще один крок до зміцнення держави», – сказав він.

За словами Михайла Лівінського, найскладніше було здобути перемогу в конкурсі Сніжані Хвойницькій із Харкова, адже вона незряча.

«Дівчина змушена навчатися за азбукою Брайля. Попри цей бар’єр, вона має неймовірну любов до рідної мови, – наголосив представник «Батьківщини». – Дякую вчительці Сніжани Тетяні Олександрівні Солодовніковій. З такою силою духу у дівчини обов’язково ще будуть перемоги».

Найкращі учасники конкурсу ім. Петра Яцика також отримали премії з рук заступника Голови партії Івана Крулька та голови фракції «Батьківщина» в Київраді Володимира Бондаренка.

«Українська мова має лунати звідусіль. Протягом багатьох років я підтримую переможців конкурсу Петра Яцика, бо щиро вірю в процвітання української мови на теренах нашої землі. Діти з різних країн змагаються у цьому конкурсі, і це гріє мені серце. Завжди приємно заохочувати талановиту молодь. Єдність нації може бути тільки в тому випадку, якщо вона розмовляє однією мовою», – зазначив Володимир Бондаренко.

Партія ВО «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко підтримують Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика вже понад 10 років.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова