«Батьківщина» на захисті унікальної системи допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України

29 вересня відбулася позачергова сесія Маневицької селищної ради. Ініціативу депутатів щодо її проведення підтримав селищний голова, адже прийняття Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття законопроекту №10037 «Про внесення змін до розділу VI Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України» є вкрай важливим для місцевого бюджету на наступний рік.

У разі вилучення «військового» ПДФО з місцевих бюджетів, ми можемо стати учасниками знищення унікальної системи взаємодії заради допомоги війську, створеної у 2022 – 2023 роках військовослужбовцями, місцевим самоврядуванням, волонтерами, бізнесом і спонсорами.

Депутат селищної ради Людмила Веремчук (ВО «Батьківщина», доповідаючи по цьому питанню зазначила, що ці кошти – це допомога, яка надходить максимально швидко до конкретного підрозділу об’єднаних сил Збройних Сил України, і головне – вирішує проблеми армійських та правоохоронних з’єднань поза межами можливостей і компетенції міністерств і відомств.

Звичайно, існуюча система підтримки сил безпеки й оборони через місцеві бюджети не на 100% ідеальна. Все ще є ті, хто пріоритетами бачать бруківку, а не підтримку захисників. Саме їх варто законодавчо зобов’язати виділяти кошти відповідно до потреб військового часу. При цьому точно не можна допустити вилучення з місцевих бюджетів надходжень з «військового ПДФО», адже альтернативи швидкої, конкретної допомоги військовим підрозділам з місцевих бюджетів немає.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова