«Батьківщина» на Дніпропетровщині зміцнила свої позиції

За результатами виборів, що відбулися у 19-ти ОТГ Дніпропетровщини, партія ВО «Батьківщина» матиме найбільшу кількість депутатів порівняно з іншими політичними силами – 72 або ж 25,09 відсотка від загальної кількості обраних від партій. У БПП, що займає друге місце, ці показники складають відповідно 50 або ж 17,42%.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, саме на цьому акцентували свою увагу учасники прес-конференції на тему «Батьківщина» стала переможцем виборів до ОТГ 29 жовтня».

Прес-конф
У спілкуванні з журналістами взяли участь заступник голови обласного партосередку Олег Робкін, депутати-«батьківщинівці» облради Мгер Куюмчян та Володимир Хорішко, очільниця Петриківської районної парторганізації Наталя Коваленко.

Олег Робкін зазначив, що ця виборча кампанія порівняно з попередніми виявилася найскладнішою, адже влада максимально задіяла адмінресурс. Людей змушували голосувати за кандидатів від провладних політичних сил, вдавалися до шантажу і залякувань, а в день виборів окремі народні депутати з’являлися на виборчих дільницях, наприклад, у райцентрі Широке та Синельниківському районі.

«У Синельниківському районі мобільні групи об’їжджали виборців і вказували за кого голосувати. Влада використовувала всі важелі впливу, погрожуючи й залякуючи тих, хто займав незалежну позицію», – наголосив Володимир Хорішко.

У селі Майському Синельниківського району сталася подія, що сколихнула всю Україну. Незадовго до завершення голосування на місцеву виборчу дільницю напали 30 молодиків, озброєних мисливськими рушницями, арматурою, битами і навіть сокирами.

Володимир Хорішко повідомив, що від нападу постраждало близько 20-ти людей. Вражає те, що буквально через 20 хвилин після цього на виборчій дільниці у Майському з’явилися голова райдержадміністрації Олександр Шабанов та народний депутат України від БПП Максим Курячий, який залишився на дільниці, не будучи ані членом комісії, ані навіть спостерігачем. Попри все, головою Зайцівської об’єднаної територіальної громади обрано підтримуваного «Батьківщиною» Володимира Хорішка.

«Тим вагомішою є наша перемога, адже вона далася у непростій боротьбі. «Батьківщина» вкотре продемонструвала на Дніпропетровщині, що є тією консолідуючою силою, якій люди довіряють найбільше», – зазначив Мгер Куюмчян.

Лідер «батьківщинівців» Петриківського району Наталя Коваленко наголосила на тому, що від партії йшли кандидатами у депутати ті люди, яких виборці знають за їхніми конкретними справами. І такий підхід себе повністю виправдав. В ОТГ всесвітньовідомого своїми народними промислами селища Петриківка буде відразу 15 представників «Батьківщини» серед 26 депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова