«Батьківщина молода» Волині потішила спортсменів змаганнями

Лідер громадського об’єднання «Батьківщина молода» Волині Ярослав Кондисюк організував благодійний турнір з міні-футболу під гаслом «З Вірою в Перемогу».

«Кожен день наближає нас до Перемоги», – під таким девізом за підтримки Зимнівського ЦФЗН «Спорт для всіх» та депутата Волинської обласної ради Віктора Олійника у с. Володимирівка Ярослав Кондисюк організував благодійний турнір з міні-футболу під гаслом «З Вірою в Перемогу».

В турнірі взяли участь команди з різних громад Волині та не лише з Волині, зібрані кошти, які підуть на допомогу ЗСУ.

В урочистій частині Віктор Степанович запропонував вшанувати хвилиною мовчання усіх, хто загинув, боронячи нашу Батьківщину. Він побажав учасникам мужності та завзяття у боротьбі за перемогу, як у цьому, так і в наступних турнірах.

До вітального слова долучився голова Зимнівської ТГ В’ячеслав Католик, який відзначив важливість згуртованості у ці непрості часи та побажав якнайбільше таких заходів, лише під мирним небом.

За результатами гри, перше місце виборола команда ВПО з Харкова – «Слобожанщина», 2 місце – команда з м. Устилуг, 3 місце заслужено отримала команда із с. Колона Павлівської ТГ.

«Хочеться подякувати усім, хто долучився до проведення заходу та взяв безпосередню участь у грі. Нехай наступні наші зустрічі пройдуть у вільній та мирній Україні», – підсумував голова  »Батьківщини молодої» Волині Ярослав Кондисюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова