«Батьківщина молода» проводить відбір на XI Школу політичного успіху

Столична «Батьківщина молода» запрошує молодь Києва та області взяти участь у відборі на ХI Школу політичного успіху, яка проходитиме протягом жовтня-листопада 2019 року.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, навчальна программа школи включатиме лекції, дискусії та тренінги народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів.

Учасники зможуть попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.

Головна мета Школи – підвищити рівень політичної освіти молоді, залучити її до активної участі в політичному та громадському житті країни, поділитися знаннями про те, як ефективно реалізувати свої лідерські якості в умовах сучасного політичного життя України.

Участь у Школі безкоштовна! Навчання триватиме 2 місяці у форматі – 2 заняття на тиждень у позаробочий час.
Місце навчання: м. Київ, вул. Туровська, 13.

Стати учасниками Школи політичного успіху можуть молоді люди віком від 17 до 30 років, які проживають у Києві та Київській області та пройшли відбір. Для участі у відборі до Школи необхідно до 22 вересня:
1. Заповнити заявку на участь у Школі – http://bit.ly/2jZ0Oct
2. Вподобати сторінку «Батьківщини молодої» на Facebook – https://www.facebook.com/KyivBM і слідкувати на ній за анонсами та новинами Школи.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора Школи за телефоном: 098-982-73-36, e-mail: [email protected], Віта Лазоренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова