«Батьківщина молода» провела навчальну практику для студентів університету Хмельницького

Впродовж минулого тижня студенти Хмельницького національного університету проходили навчальну практику на базі обласної організації «Батьківщина молода».

Як інформує прес-служба Хмельницького обласного партосередку, свої знання про громадські об’єднання вдосконалювали студенти за спеціальністю «Політологія».


«Батьківщина молода» підготувала для майбутніх політологів насичену програму. Практиканти зустрічалися щодня з представниками організації,  обговорювали особливості діяльності громадських утворень. Вони ознайомилися також із принципами роботи партійної організації у міжвиборчий період та під час виборчої кампанії», – розповіла координатор практики Юлія Корольова.

Представниця «Батьківщини молодої» додала, що студенти також мали зустріч із народним депутатом декількох скликань, депутатом Хмельницької міської ради від «Батьківщини» Левом Бірюком. Під час розмови практиканти дізналися про діяльність місцевих органів влади та компетенцію депутатів міських рад, а також про те, у який спосіб молодій людині реалізувати себе в політиці.

Студенти зазначили, що дуже важливо отримувати знання з першоджерел і переймати досвід у професіоналів, а для молодих політологів співпраця з громадською організацією – важливий та корисний досвід.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова