«Батьківщина молода» організувала бейсбольний табір у Хмельницькому

У Хмельницькому «Батьківщина молода» відкрила молодіжний бейсбольний табір, який проходитиме впродовж тижня на стадіоні Хмельницького національного університету.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної парторганізації.


«Цьогоріч гостями змагання є 12 американців, які гратимуть разом із п’ятьма хмельницькими командами та вчитимуть нюансам гри. Вони є волонтерами, працюють в різних містах України. На цей тиждень приїхали до Хмельницького, аби пограти в найулюбленішу гру. Очікуємо море позитиву, багато бейсбольного драйву та яскравих перемог, а головне – нового досвіду гри в команді», – повідомив голова Хмельницької обласної «Батьківщини молодої» Богдан Лукашук.

Активістка молодіжного крила «Батьківщини», організатор табору Аліна Лучкова під час вітання команд наголосила, що бейсбольний табір – це прекрасна можливість провести цікаво літні канікули. Окрім гри учасники братимуть участь у різних розвагах та зможуть практикувати розмовну англійську мову.

Бажаючі можуть прийти на стадіон Хмельницького національного університету та подивитися бейсбольні матчі щоденно з 10:00 до 15:00 до 15 липня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова