«Батьківщина» Львівщини заявляє про тиск влади на опозиційні сили

По всій країні «батьківщинівці» фіксують випадки тиску та незаконного переслідування опозиційних депутатів. Відповідальність за розправу над неугодними політиками лежить винятково на президентові України.

Про це під час сесії Львівської обласної ради заявив депутат від ВО «Батьківщина» Ярослав Качмарик, інформує прес-служба регіонального партосередку.

Обласний обранець нагадав, що нещодавно під час сесії Київської облради до мозкових крововиливів побили депутата від «Батьківщини» Владислава Хахуліна, а в Одесі здійснили напад на керівника обласної парторганізації Олега Радковського.

«Психологічний тиск на кандидатів у депутати від «Батьківщини» до рад ОТГ ми спостерігаємо на Львівщині. До прикладу, у Мостиському районі кандидат у депутати від ВО «Батьківщина» відмовилася від участі у виборах через тиск голови райдержадміністрації. В тому ж районі кандидати від нашої політсили також відмовлялися від виборів через тиск на роботі з боку керівництва. У Славському Сколівського району керівник місцевого держлісгоспу вимагав у підлеглих від опозиційних сил відмовитися від участі у виборах. І таких випадків лише у Львівській області десятки», – наголосив Ярослав Качмарик.

У зв’язку з тиском на опозиціонерів «батьківщинівці» Львівщини звертаються до правоохоронних органів з вимогою не допускати порушень чинного законодавства.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова