«Батьківщина» Львівщини: Закликаємо громадськість захистити українську землю

Коли розпочав діяти антиконституційний закон про продаж сільськогосподарської землі, припинилося право постійного користування землею для наших аграріїв, тобто поняття «українське фермерство» почне відмирати.

Про це йдеться у заяві Львівської обласної «Батьківщини», зачитаної на сесії облради та розповсюдженої у медіа, інформує пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівці» Львівщини наголошують, що ухваленими монобільшістю у Верховній Раді України змінами до Земельного кодексу, власникам землі дозволяється знімати верхній пласт чорноземів. Водночас, держава позбавляється будь-яких контрольних функцій за використанням землі.

«Батьківщина» закликає українців не продавати свої паї. Нині ціна за пай складає максимум 36 тисяч гривень за гектар, на противагу в Німеччині – 70 тисяч євро. Готується велика спекуляція – землю хочуть купити за безцінь, а потім перепродати її міжнародним корпораціям за великі гроші. Краще залишити землю у своїй власності та здавати в оренду, бо ціна оренди зростатиме, а це постійний дохід сотень родин українців», – йдеться у заяві обласного партосередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова