«Батьківщина» Львівщини проголосувала за програму, яка дасть змогу вивезти сміття зі Львова

13 липня депутати Львівської обласної ради від ВО «Батьківщина» підтримали програму заходів з налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, загалом за програму проголосували 69 депутатів Львівської обласної ради.

Водночас голова фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді Юрій Гудима наголосив, що програму заходів з налагодження системи поводження з ТПВ у Львові ще потрібно допрацювати.

«Із упровадженням цієї програми ми не можемо забувати про рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Важливо також напрацювати подальші кроки для будівництва сміттєпереробного заводу на Львівщині, і це все має відбуватися спільно і з міською радою, і з облдержадміністрацією», – зазначив Юрій Гудима.

Згідно з ухвалою, для забезпечення вивозу сміття зі Львова міська рада має виділити упродовж двох років 600 мільйонів гривень субвенції для обласного бюджету, оскільки саме обласне керівництво відповідатиме за вивіз сміття зі Львова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова