«Батьківщина» Львівщини долучилася до благодійного заходу на підтримку ЗСУ

У Львові на території Парку культури та відпочинку пройшов благодійний захід на підтримку Збройних Сил України, який організували «батьківщинівці» Львівщини.

Як інформує пресслужба Львівського обласного партосередку, у межах заходу виступили дитячий танцювальний колектив «Фієста», львівська вокальна студія «Golden Voice», бандуристка Юлія Корабель, студія естетичного розвитку «Adagio» та інші учасники.

До благодійного заходу долучилися представники ВО «Батьківщина» на Львівщині, серед яких – заступниці голови Львівського обласного осередку партії Уляна Парпан та Наталія Тимчій, депутат обласної ради Степан Пилип, керівник «молодіжного» крила Віктор Візний, представники територіальних громад Львівського, Золочівського та Самбірського районів.

«Безперечно, упродовж останніх місяців російської агресії проти України ми стали більш емпатійними і солідарними одне до одного. У нас появився новий моральний ідеал – це збірний образ-подвиг нескорених українських військових, які жертвують своїм здоров’ям і життям заради перемоги», переконана керівниця «Батьківщини» у Львові Уляна Парпан.

Усі зібрані кошти передані на потреби Збройних Сил України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова