«Батьківщина» Луганщини закликає Президента не знищувати малий та середній бізнес

В.о. голови Луганської обласної парторганізації Олександр Романовський перконаний, що підписання президентом законопроектів №1053-1 і №1073 неминуче призведе до чергового стрибка цін, масового закриття дрібного і середнього бізнесу, зростанню безробіття і відкриє широкі можливості для рейдерства і нечесної конкуренції.

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партосередку, про це «батьківщинівець» розповів в інтерв’ю обласним ЗМІ.

Олександр Романовський нагадав, що малий і середній бізнес –це опора розвиненої держави, а Україна – не виняток. Проте у нашій податковій системі є багато недоліків, які відкривають шлях до маніпуляцій і зловживань.

«Нині нова влада хоче, аби на кожному ринковому лотку був касовий апарат. Цим нібито намагаються проконтролювати реальний оборот, але по факту – нав’язують сумлінним платникам податків нові витрати. При цьому ніхто не захищає підприємців ані від свавілля податківців, ані від нечесних покупців. Впроваджувати такі реформи без підготовки інформаційної та законодавчої бази – це, на мій погляд, велика помилка», – наголосив представник «Батьківщини».

Політик висловив сподівання, що Володимиру Зеленському вистачить мудрості, аби прислухатися до думки народу і відправити законопроекти №1053-1 і №1073 на доопрацювання.

«Замість посилення тиску, новій владі варто знайти шлях розвитку бізнесу, надання пільгових кредитів, особливо для Луганщини, де в більшості саме на приватних підприємцях тримається економіка регіону. Для підвищення надходжень до бюджету, потрібно просто створити умови, в яких працювати «в тіні» стане невигідно», – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова