«Батьківщина» Луганщини закликає не продавати українські чорноземи

Доки Україна не використає всі можливості для розвитку власного сільгоспвиробництва ринок землі відкривати не можна

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, на цьому наголосив в.о. голови Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський.

Політик пригадав 90-і роки, коли в умовах тотальної кризи і безробіття, багатьох українців рятувала земля, а цілі родини виживали завдяки продуктам із власних городів.

«Як кажуть в народі: не потрібно їсти землю, проте поки є земля, завжди буде що їсти. З державою та ж ситуація – хочеш вистояти і вижити – берись до роботи і паши, а не продавай останнє – найдорожче», – сказав «батьківщинівець».

Олександр Романовський зазначив, що в світі безліч країн, де люди вмирають від голоду, де немає родючих чорноземів. В Україну мешканці таких країн із радістю приїдуть працювати за копійки і будуть щасливі. Українці ж на цій землі працювати точно не будуть, бо зараз не цінують того, що у них є.

Представник «Батьківщини» додав, що нові власники землі не розвиватимуть інфраструктуру, не будуватимуть дороги, школи, лікарні. Їм вигідніше здавати українцям землю в оренду за великі гроші.

«Може, ринок землі – це і не найгірша ідея, тільки не сьогодні, – нас ніхто в спину не жене, окрім апетитів великого капіталу. Давайте спочатку спробуємо попрацювати на нашій, найродючішій в світі землі! Може, і продавати не доведеться», – зазначив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова