«Батьківщина» Луганщини закликає не переділяти вже створені самодостатні ОТГ

Керівник Луганського обласного партійного осередку Олександр Романовський закликав голову Луганської ОДА Сергія Гайдая та державних службовців не політизувати питання добровільного об’єднання громад.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної партійної організації.

«Так, є слабкі громади, які вже самі визнали це і готові до переформатування, проте є й такі, які мають перспективу і силу для повноцінного функціонування, але їх теж збираються перекроїти», – обурився представник «Батьківщини».

В якості прикладу, він навів Підгорівську ОТГ Старобільського району, яку, за новим перспективним планом, планують ввести до складу Старобільської ОТГ.

«До мене звертаються люди, які живуть там і виступають проти цього. У них досить чіткі аргументи. По-перше, зараз в громаді йде активний розвиток, немає дефіциту бюджету, створені умови для повноцінного функціонування кожної галузі. Для того, аби ще більше підсилити спроможність громади, можна приєднати декілька сіл, які ще не визначилися. По-друге, селяни не хочуть знову впадати в залежність від районного центру, бо небезпідставно очікують, що левова частина спільного бюджету йтиме саме на потреби Старобільська», – зазначив політик.

На його переконання, добровільне об’єднання громад не повинне проходити «зверху» та всупереч думці місцевих мешканців.

«Чому це облдержадміністрація взяла на себе право вирішувати питання місцевого самоврядування, не зробивши ретельний аналіз? Чи громади переділяють через те, що вибори там відбулися ще до того, як в Україні дізналися про партію «Слуга народу»?» – запитує «батьківщинівець».

Політик сподівається, що голова ОДА, якщо він дійсно за об’єктивність, за розвиток Луганщини, за підтримку села, все ж ретельно проаналізує стан речей, а не буде сліпо слідувати рекомендаціям Кабміну та зацікавлених в переформатуванні центрів впливу політиків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова