«Батьківщина» Луганщини інформує населення про «Новий курс України»

Команда «батьківщинівців» Луганщини організувала роботу партійних наметів у містах Рубіжне, Лисичанськ та Кремінна. Згодом планується встановити намети у Сватовому, Старобільську та Попасній.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, у наметах партійці роздають газету «Луганщина – моя Батьківщина» та оформлюють безкоштовну підписку для подальшої адресної доставки.

«Юлія Тимошенко є єдиним політиком, здатним об’єднати українців та сформувати фахову команду, яка виведе Україну з кризи. Мешканці Луганщини мають це знати. Якщо чинна влада закриває нам доступ до центральних телеканалів, поливає нашого лідера брудом та поширює різноманітні фейки, то ми повинні застосовувати всі методи для донесення людям правди», – зазначив перший заступник голови Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський на нещодавній нараді з партійцями в Кремінній.

У зустрічі також взяли участь заступник голови та секретар Рубіжанської зональної парторганізації Сергій Гаврилов і Інна Гордієнко, очільник Кремінського районного партосередку ВО «Батьківщина» Олена Молчанова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова