«Батьківщина» Луганщини допомогла рубіжанам відвідати концерт легендарного гурту

Драйвово та жваво пройшов концерт легендарного гурту «Синій птах» у місті Рубіжному на Луганщині. Пісні, що слухають кілька поколінь поспіль, стали прекрасним подарунком для мешканців міста.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, чимало людей мали змогу відвідати концерт завдяки одному з лідерів Луганської обласної «Батьківщини» Олександру Романовському.

Глядачі розповідають, що із задоволенням насолодилися виступами артистів, чиї хіти ніколи не втратять своєї популярності. Чудова музика та душевне виконання не залишили байдужим нікого – після виконання кожної композиції зал зривався бурхливими оплесками.

«Це було щось неймовірне. Якби я не була на цьому концерті, то не змогла б уявити, як це, коли зал з першої пісні повністю віддається музиці», – зазначила активістка Рубіжанського міського партосередку ВО «Батьківщина» Ганна Котєльнікова.

Після закінчення концерту всі охочі могли поспілкуватися зі співаками та зробити фото на згадку.

«Отримала величезне задоволення та заряд бадьорості! Побільше б таких теплих вечорів з рідними, друзями та прекрасною музикою», – поділилася враженнями голова Луганського обласного осередку «Батьківщини молодої» Анастасія Козубська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова