«Батьківщина» Луганщини бореться проти драконівського підвищення тарифів

Визначення управителя багатоквартирних будинків у Сєверодонецьку, що на Луганщині, може призвести до значного підвищення квартплати для населення.

На цьому наголосили представники місцевої «Батьківщини» й заявили, що ретельно стежитимуть за процесом визначення управителя, аби не дати міській владі зробити сєверодончан ще біднішими.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.

Декілька тижнів тому набув чинності новий Закон України «Про житлово-комунальні послуги», наслідком чого є ліквідація звичних ЖЕКів та визначення одного підприємства-управителя, яке обслуговуватиме багатоквартирні будинки, де не створені ОСББ. У Сєверодонецьку таких – більше 700.

Управителем цих будинків вже визначено один з колишніх ЖЕКів – КП «Житлосервіс «Світанок». Обирали з одного кандидата. Новий управитель планує підвищити плату за обслуговування будинків у 3-10 разів – з 1-2 грн/м2 до 5-11 грн/м2.

«Таке значне підвищення тарифу є недопустимим. Переважна кількість населення міста – пенсіонери, які живуть на мінімальну пенсію. Багато з них втратили право на отримання субсидії. Міська влада монополізувала обслуговування багатоквартирних будинків, тому почуває себе досить вільно у цьому питанні. Маємо боротися проти підвищення, щоб захистити права найвразливіших верств населення», – зазначає Олександр Пєнзов, депутат Сєверодонецької міськради від «Батьківщини».

Він також нагадав, що у місті вже не перший місяць триває дискусія про збільшення тарифів на вивезення сміття. Підприємство, що надає послуги, планувало підвищити вартість вивезення сміття з 6 грн з кожної зареєстрованої особи до 40 грн. Це, на думку Олександра Пєнзова, є неприйнятним.

Депутат пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб не допустити такого значного підвищення тарифів на комунальні послуги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова