«Батьківщина» Лановеччини, що на Тернопільщині, проти закриття шкіл у громаді

Депутати Лановецької міської ради, а також керівник місцевого осередку«Батьківщини» Руслана Кушнір стурбовані ситуацією, яка склалася навколо закриття шкіл у громаді, зокрема у Ванжулівській ЗЗСО І-ІІ ступенів.


Днями відбулася зустріч міського голови із сільськими мешканцями, котрі прийшли захищати школу від закриття.

«Задекларувавши на сайті міської ради збори на 12 травня, як громадське обговорення проєктів рішень міської ради, ніхто людям проєкт рішення не зачитав. Головуючого зборів і секретаря не обирали, на прохання депутатів дотримуватися закону не реагували», – сказала Руслана Кушнір.

За її словами, аргументи у міської влади щодо закриття школи не переконливі.

«Як можна закривати школу і говорити про некомфортні умови, якщо жодного разу в ній не побувати?» — дивується депутатка.

Дискусія між жителями села і міськими чиновниками тривала більше двох годин. Що переможе: здоровий глузд чи холодний розрахунок покаже сесія міської ради, яка відбудеться 26 травня.

«Я категорично проти закриття шкіл у громаді (у селах Ванжулові, Москалівці, Бережанці, Влащинцях, Гриньках, Жуківцях). Іван Марчук став генієм світу із пензлем в руках, а тепер в його рідному селі Москалівка теж закривають школу», – обурена Руслана Кушнір.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова