«Батьківщина» Кривого Рогу підтримала протестуючих гірників

Криворізька міська «Батьківщина» заявила про підтримку протесту гірників шахти «Жовтнева», яка входить до складу Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК).

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Шахтарі розпочали акцію протесту під землею вночі 3 вересня. Вони вимагають від свого керівництва дотримуватися діючого колективного договору, а саме: забезпечення виплати зарплатні у розмірі, який було узгоджено договором, повернення положення про шкідливі умови праці та недопущення маніпуляцій з атестацією робочих місць.

Партійці вимагають від керівництва КЗРК задовольнити вимоги страйкарів у повному обсязі, припинити намагання обійти і зманіпулювати нормами колективного договору та трудового законодавства.

«Ми не допустимо порушення прав шахтарів і металургів. Вимагаємо від керівництва КЗРК гарантувати пільговий вихід на пенсію та нескорочення доплат і пільг за шкідливе виробництво», – заявляють у криворізькій «Батьківщині».

Переговори між протестувальниками та керівництвом шахти тривають. Акцію робітників «Жовтневої» підтримали шахтарі та профспілки шахт КЗРК «Тернівська» та «Гвардійська».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова