«Батьківщина» Кривого Рогу ініціювала програму лікування важкохворих дітей

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Криворізькій міській раді Ольга Бабенко виступила з ініціативою започаткувати спеціальну програму для важкохворих дітей.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партійного осередку.

«Місто Кривий Ріг є дуже складним з погляду онкології та екології. Очевидно, ці питання взаємопов’язані. Біль батьків, які опинилися в ситуації, коли ти один у полі воїн і весь світ перевернувся, – зрозумілий, ми його відчуваємо», – так пояснила Ольга Бабенко свою ініціативу, яку озвучила на черговій сесії міськради.

Цього дня депутати обговорювали петицію криворіжців про перерозподіл коштів зі святкування Дня міста, який тут традиційно відзначають з великим розмахом, на користь онкохворих дітей.

Як зазначила Ольга Бабенко, головною й визначальною рисою ініційованої партійцями програми є індивідуальний підхід до історії захворювання кожної дитини – не лише онкохворої, а з будь-яким важким діагнозом.

«До складу спеціальної комісії мають увійти і батьки, і депутати, і профільні фахівці. Це гарантуватиме прозорість і законність ухвалення рішень про виділення коштів, необхідних для порятунку життя дітей», – наголосила представниця «Батьківщини» Ольга Бабенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова