«Батьківщина» Києва: Влада влаштувала чергову провокацію проти Юлії Тимошенко

20 лютого в Києві біля головного офісу Громадської організації «Центр захисту киян» відбувся провокаційний мітинг проти лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, у якому взяли участь близько 30 людей.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партосередку, адміністратору Центру захисту киян вдалося отримати коментар від однієї з присутніх на мітингу жінки.

«Заплатили по 150 гривень для того, щоб усі прийшли і наче вона (Юлія Тимошенко. – Ред.) їм винна по 500 грн. Людей збирають від імені Порошенка. Він уже не знає, що робить, – це є сама справжня провокація», – розповіла учасниця «мітингу».

Голова Центру захисту киян, представник «Батьківщини» Віталій Нестор переконаний, що псевдомітинг організували штучно.

«До кінця незрозуміло, чого хочуть мітингувальники, але з огляду на останні події – це нова хвиля брудної кампанії Банкової проти кандидата в президенти Юлії Тимошенко. Показовим є те, що на подію прибули репортери телеканалу «Прямий», який вважають пропрезидентським», – заявив він.

Керівник юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко закликав присутніх на мітингу 31 березня проголосувати серцем.

«Влада боїться Юлії Тимошенко, тому, на превеликий жаль, використовує у своїх провокаціях простих людей. 31 березня українці мають проголосувати серцем», – сказав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова