«Батьківщина» Київщини розробила програму підтримки учасників АТО та їхніх родин

Голова Київської обласної ради від «Батьківщини» Ганна Старикова та народний депутат, член фракції «Батьківщина» Олександра Кужель провели нараду з представниками громадських організацій, спілок, об’єднань учасників бойових дій та антитерористичної операції.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, на зустрічі говорили про ініціативи «Батьківщини», спрямовані на підтримку бійців АТО та їхніх родин.

«Коли в країні триває війна, ми мусимо ухвалити програму підтримки тих, хто захищає нас. Ще в жовтні минулого року ми розробили проект обласної програми «Разом до перемоги», – наголосила Ганна Старикова.

За її словами, програма, що має бути реалізована на Київщині, передбачає щорічну одноразову матеріальну допомогу сім’ям військовослужбовців, які брали участь в АТО, військовикам, котрим встановлено інвалідність І, ІІ, ІІІ групи, родинам військовослужбовців, які загинули в АТО.

Згідно з документом, грошова допомога надаватиметься військовослужбовцям для адаптації, психологічної підтримки, сприяння у професійній підготовці, перепідготовці й підвищенні кваліфікації, залучення до участі у громадських та тимчасових роботах.

Також передбачені соціальні виплати дітям, пасинкам, падчеркам військовослужбовців, добровольців і волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в зоні АТО.

На програму планується витратити 340 млн грн.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова