«Батьківщина» Київщини підтримує Юрія Олешка на посаду голови Богуславської ОТГ

Голова Київського обласного партосередку Костянтин Бондарєв заявив, що ВО «Батьківщина» буде підтримувати самовисуванця Юрія Олешка на посаду голови Богуславської ОТГ.

Як передає прес-служба регіонального партосередку, про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

«На моє переконання, саме він має очолити цю громаду, оскільки як ніхто інший переймається проблемами Богуславщини. Юрій Олешко розробив програму сталого розвитку громади, де розписані нагальні проблеми ОТГ, шляхи їх покрокового вирішення та перспективи розвитку», – наголосив Костянтин Бондарєв.

Він додав, що у програмі Юрія Олешка викладено алгоритм конкретних дій, які вже за кілька років перетворять Богуславську ОТГ на сильну, конкурентоспроможну та фінансово незалежну громаду.

За словами Костянтина Бондарєва, у програмі враховані саме місцеві потреби, вона визначає найважливіші напрями розвитку ОТГ та спрямована на підвищення ролі територіальних громад, поліпшення якості життя у селах і невеликих містах.

«Я закликаю всіх, хто прагне жити у соціально орієнтованій, потужній, незалежній та багатій громаді: підтримайте Юрія Олешка, людину, яка знає, як досягти мети в найкоротший термін», – підсумував голова Київської обласної «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова