«Батьківщина» Київщини організувала творчу зустріч із Володимиром Яворівським

Днями екс-народний депутат України, журналіст, громадсько-політичний діяч та видатний борець за незалежність України Володимир Яворівський відвідав міста Вишневе та Боярку, що на Київщині.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, партійці «Батьківщини» організували творчий вечір митця.

На тематичному вечорі під назвою «Роль жінки в історії України» письменник репрезентував свій новий творчий доробок – книгу про княгиню Ольгу «У мене вечеряв Ісус».

«На моє велике переконання, наша державність починається від княгині Ольги. Саме про це мій роман. У ньому я доводжу, що саме за Ольги почалася Українська держава, Русь-Україна. Вона, по-перше, означила кордони Русі, а це – головна ознака держави, а також розпорядилася ввести по всіх землях однаковий для всіх податок – полюддя, як тоді називалося», – розповів Володимир Яворівський.

На переконання депутата Боярської міської ради від «Батьківщини» Валентини Коржової, такі зустрічі дуже необхідні, зокрема вони корисні для підростаючого покоління.

«Присутні мали змогу отримати відповіді на болючі життєві питання, заглянути в минуле, по-новому оцінити сьогодення та подумати про майбутнє», – сказала вона.

Представниця «Батьківщини» переконана, що, відвідуючи такі творчі заходи, люди збагачуються духовно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова