«Батьківщина» Кам’янського привітала людей з інвалідністю

Кам’янська міська організація привітала людей з обмеженими можливостями.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку, у Міжнародний день людей з інвалідністю активісти відвідали заклади, які опікуються такими громадянами.

Депутат Кам’янської міської ради Сергій Миршавка завітав до «Будинку матері та дитини», як його неофіційно називають, де проживають жінки з обмеженими можливостями, молоді матері та діти.

Партієць передав закладу нове 2-ярусне ліжко, 2 ортопедичні матраци, комплекти постільної білизни, пледи, пральний порошок, фрукти та печиво для малечі. Така допомога депутата Сергія Миршавки стала доброю традицією підтримки людей, які її так потребують.

А депутат Дніпропетровської обласної ради Олена Плахотнік, голова Камянської міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік, депутати міської ради Віталій Чернявський та Наталія Лисак завітали до товариства «Лелека», яке обєднує людей з обмеженими можливостями. Партійці влаштували для інвалідів святковий захід в кафе «ЦУМ», на якому виступили з концертом дитячі музичні колективи Камянської музичної школи № 5.

Члени товариства «Лелека», які у більшості випадків пересуваються на колясках, подякували «батьківщинівцям» за таке свято.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова