«Батьківщина» Кам’янського підтримує земляків у боротьбі проти підвищення тарифів

Кам’янська міська парторганізація ВО «Батьківщина» ініціювала звернення місцевих жителів до керівництва держави з вимогою негайного вирішення проблеми підвищення тарифів.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

 «Ми, мешканці м. Кам’янське, що на Дніпропетровщині, наголошуємо, що ситуація з підвищенням урядом тарифів на газ, тепло та електроенергію, яка викликала збурення людей по всій країні, – критична і вимагає негайного вирішення», – сказано у зверненні.

У документі наголошується, що навіть деклароване урядом зниження ціни на природний газ для населення до 6,99 грн. за кубометр з 01.02.2021 р. терміном на два місяці (до закінчення опалювального сезону) не дає можливості українцям розрахуватися за  комунальні послуги та призведе до зубожіння людей.

Боляче вдарить по камянчанах і те, що вже з 1 січня 2021 року українці мають платити за електроенергію за підвищеним тарифом, який діятиме до 31.03.2021року.

 «Враховуючи той факт, що у Кам’янському 30 % домогосподарств переведено на електричне опалення, а в зимовий період споживання електроенергії зростає, такий тариф буде важким  тягарем для населення. Навіть із застосуванням «нічного тарифу»,  витрати одного домогосподарства за спожиту електроенергію зростуть удвічі. І це ще не остаточна цифра зростання ціни на електроенергію», – наголошується у зверненні.

Підтримані «Батьківщиною» кам’янчани, вимагають від Президента та Прем’єр-міністра ухвалити рішення про встановлення для населення тарифу на природній газ із підземних сховищ України за ціною закупки – 2, 60 грн. за кубометр, що дозволить миттєво зменшити тарифи втричі та скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 року, про відміну пільгового тарифу на електроенергію для населення.

 Як зазначають кам’янські «батьківщинівці», боротьбу проти підвищення тарифів вони ведуть всіма можливими шляхами. Одним із них є розповсюдження листівок зі словами Юлії Тимошенко «Пропоную швидкий та ефективний план дій».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова