«Батьківщина» Кам’янського активізувала роботу в сільській місцевості

Активісти ВО «Батьківщина» з Кам’янського звітували про роботу в сільській місцевості.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, недавня адміністративна реформа кардинально змінила статус цієї дотепер міської організації.

Камянське віднедавна є районним центром. Суттєво розширив тут свою зону діяльності дотепер міський осередок ВО «Батьківщина». Партійці зосередили свою роботу в сільських населених пунктах, які територіально увійшли до новоствореного Камянського району. У березні вони зустрічалися з місцевим партійним активом і звітують про те, що районна організація ВО «Батьківщина» має чітку структуру, яка дозволить працювати ефективно і системно.

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Камянській районній раді Олег Плахотнік побував у містах Верхівцеве, Верхньодніпровськ та Пятихатки, де поспілкувався з місцевим мером, висуванцем «Батьківщини» Гілалом Ісаєвим, Лихівській та Затишнянській обєднаних територіальних громадах.

 У деяких місцях структури «Батьківщини» доводиться створювати з нуля, наприклад, у селі Гуляйполе, де в березні відбулося установче зібрання місцевого партійного осередку.

Ще одним результатом такої поїздки став узгоджений графік прийомів громадян, які вестиме депутат Дніпропетровської обласної ради від «Батьківщини» Олена Плахотнік.  

«Щоб відродити тут життя, потрібні величезні планові зусилля і державні капіталовкладення. Завдання нашої партійної організації полягає в тому, щоб доносити по партійній лінії наші політичні ініціативи до найвищих урядових та президентських кабінетів», – зазначив Олег Плахотнік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова