«Батьківщина» Івано-Франківщини переймається проблемами Бурштинської ТЕС

Впродовж декількох десятиліть політики намагаються зібрати голоси під час виборів на темі екологічної безпеки Бурштинської ТЕС, однак після виборів борців за чисте повітря одразу меншає.

Як повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це заявив в інтерв’ю газеті «Галичина» секретар екологічної комісії Івано-Франківської облради, «батьківщинівець» Андрій Іваськів.


«На моє глибоке переконання, для визначення реального стану речей ми повинні мати висновки незалежної експертизи. За результатами експертизи  зможемо не з емоціями, а з аргументами і фактами звертатися до керівництва ДТЕК Бурштинської ТЕС і з’ясовувати, що можна зробити найближчим часом, аби максимально мінімізувати негативний вплив виробничих викидів на здоров’я наших громадян», – сказав Андрій Іваськів.

За словами партійця, з ініціативи депутатів-«батьківщинівців» Івано-Франківської обласної ради розроблена обласна програма екологічного моніторингу території області. Можливість бути обраним до Верховної Ради дозволить винести питання екологічної безпеки навколо Бурштинської ТЕС на загальнодержавний рівень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова