«Батьківщина» ініціює позачергове засідання сесії Тернопільської облради

Фракція «Батьківщина» в Тернопільській обласній раді зареєструвала звернення до керівництва держави з вимогою вжити заходів щодо недопущення підняття тарифів на газ, електроенергію, водопостачання та водовідведення.

 «На початку карантину вище керівництво країни запевняло, що тарифи на комунальні послуги не будуть підвищуватися під час дії в Україні карантину. Проте, згідно з оприлюдненим на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проєкту тарифів на водопостачання та водовідведення на 2021 рік, тарифи на холодну воду для населення у наступному році зростуть у всіх містах України. Планується підвищення тарифів для операторів розподільчих мереж (облгазів) міст України, а саме, підвищення плати за розподіл (доставку) природного газу, яке в подальшому відобразиться в платіжках населення», – йдеться у зверненні за підписом керівника фракції, очільника Тернопільської обласної парторганізації Василя Деревляного.

Люди розуміють чергову несправедливість дій Кабінету Міністрів України і по всій країні виходять на масові протести, перекриваючи дороги, з вимогою зниження тарифів. Українцям не залишили вибору!

Фракція партії «Батьківщина» на Тернопільщині просить скликати позачергову сесії облради, аби всім депутатським корпусом вимагати від Президента України та Верховної Ради вжити заходи по недопущенню підняття тарифів на газ, електроенергію, водопостачання та водовідведення.

«Через необґрунтоване підняття тарифів на комунальні послуги та інші антиукраїнські рішення, висловлюємо недовіру премєр-міністру України Шмигалю Д.А. та вимагаємо відставки бездарного та непрофесійного Кабінету Міністрів України», – йдеться у зверненні фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова