«Батьківщина» допомагає лікарням Кривого Рогу

Голова Криворізької міської «Батьківщини» та громадської організації «Рідне місто» Ольга Бабенко разом із депутаткою обласної ради Марією Бабенко передали до відділення дитячої пульмонології міської клінічної лікарні № 8 Кривого Рогу придбаний ними гідробокс.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Керівництво лікарні, в зоні обслуговування якої знаходиться понад 170 тисяч дітей, під час зустрічей з представниками «Батьківщини» про свою потребу саме в такому обладнані повідомляло неодноразово. Гідробокси, які зовні схожі на душові кабінки, функціонально оснащені значно краще завдяки горизонтальному гідромасажу і регулюванню напору води за допомогою двигуна. Вони є унікальним іноваційним обладнанням, яке спроможне суттєво поліпшити санітарні умови. Це особливо важливо на тлі перепрофілювання відділень лікарні в «ковідні» під час медичної реформи.

Відтепер батьки дітей, які проходять у лікарні курс лікування, можуть бути впевнені, що їхні нащадки не лише отримають якісні медичні послуги, а й перебуватимуть у належних санітарних умовах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова