«Батьківщина» допомагає киянам готувати звернення до державних установ

Понад два місяці в Києві працює виїзна громадська приймальня «Батьківщини», де мешканці столиці отримують юридичні консультації, а також можуть оформити підписку на партійний бюлетень і написати заяву про вступ до партії.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської партійної організації.

«Найчастіше кияни звертаються до нас зі скаргами на державні установи, які ігнорують їхні заяви. Оскільки чиновники краще реагують на письмові звернення, ми вчимо киян усіх тонкощів «письмового спілкування» із органами державної влади», – наголосив заступник голови Київського міського партосередку ВО «Батьківщина» Олексій Долинський.

За його словами, звернення має бути містким і чітко сформульованим, щоб відповідальна особа могла надати конкретну відповідь на запитання.

Олексій Долинський також розповів, що наприкінці свого звернення варто нагадати держслужбовцям про закони, які зобов’язують їх письмово відповідати на будь-яке письмове звернення.

«Це стаття 40 Конституції України та Закон України «Про звернення громадян». Окрім того, ви повинні знати, що за порушення цього закону передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність», – уточнив заступник голови Київського міського партосередку ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова