«Батьківщина» Донеччини заявляє про стеження за керівником виборчого штабу Юлії Тимошенко

За керівником виборчого штабу Юлії Тимошенко по 49 округу, що на Донеччині, членом обласного бюро ВО «Батьківщина» Денисом Остапенком стежать працівники СБУ.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Денис Остапенко розповів, що, пересуваючись пішки по Краматорську, він звернув увагу на те, що тривалий час його переслідує мікроавтобус. На вулиці Я. Мудрого транспортний засіб перегородив дорогу представникові «Батьківщини». Денис Остапенко зумів втекти від переслідування, а пізніше, простеживши за мікроавтобусом, побачив, як біля будівлі обласного управління СБУ на машині змінили номерні знаки.

«З якою метою СБУ переслідує керівників виборчих штабів, мені не зрозуміло», – наголосив партієць.

За словами голови Краматорської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Олександра Толстогузова, вказаний мікроавтобус не раз помічали біля офісу Краматорської міської «Батьківщини» та біля виборчого штабу Юлії Тимошенко.

За цими фактами представники «Батьківщини» подали заяву до правоохоронних органів.

«Дуже хотілося б отримати коментар від обласного керівництва СБУ про те, з якою метою стежать за нами. Невже вони таким чином охороняють нас?» – зазначив Олександр Толстогузов і додав: «Ми готові до будь-яких провокацій з боку СБУ».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова