«Батьківщина» Дніпропетровщини захищає людей з інвалідністю

Фракція «Батьківщина» в обласній раді ініціювала звернення до керівництва держави щодо недопущення прийняття змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (нова редакція) та інших законодавчих актів України (№ 3663).

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

На сьогоднішньому сесійному засіданні обласної ради текст звернення зачитала очільниця фракції «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна.

Депутати привертають увагу до того, що прийняття законопроекту № 3663 загрожує непереборними наслідками для держави Україна та принесе нашому уряду додаткові проблеми та витрати, а людям з інвалідністю – моральні страждання.

«Ставка єдиного соціального внеску, починаючи з 2016 року, коли його частка від соціального страхового внеску дорівнювала 14.2657 відсотка, змінюється на 9.3759 відсотка, що значно обмежує інвалідів праці в отриманні страхових виплат та в подальшому приведе їх за межу бідності», – наголошується у зверненні.

Напередодні сесійного засідання під стінами Дніпропетровської обласної ради та державної адміністрації відбувся мітинг інвалідів праці, значна частина яких прибули з шахтарського Західного Донбасу. Протестуючі стурбовані тим, що законопроект 3663 фактично позбавить їх прав на отримання звичних регресних виплат.

Як наголошують у «Батьківщині» Дніпропетровщини, сьогодні тема соціального захисту українців набуває особливої гостроти і вимагає обєднання зусиль громадськості та політиків проти прийняття скандального законопроєкту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова