«Батьківщина» Дніпропетровщини вимагає від влади припинити терор

Дніпропетровська обласна «Батьківщина» звернулася з відкритим листом на ім’я очільника облдержадміністрації Валентина Резніченка та голови облради Гліба Пригунова з вимогою припинити терор, влаштований владою щодо депутатів-«батьківщинівців» в ОТГ.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної «Батьківщини», факти погроз та залякувань з боку владних структур є непоодинокими в області.

«У нашої партії тривала історія боротьби, опору та захисту демократії. Нас не здивувати й не залякати найбрутальнішими проявами політичного тиску. Однак тиск та сваволя, що відбуваються на теренах Дніпропетровщини останнім часом, навіть нас вражають. За вашої мовчазної згоди відбувся зухвалий напад озброєних до зубів «тітушок» на виборчу дільницю у селі Майському Синельниківського району, внаслідок якого отримали тілесні ушкодження співробітники міліції, жінки та мирні громадяни. Сьогодні нечуваний тиск здійснюється на Петриківську об’єднану територіальну громаду, де депутатами стали відразу 15 наших висуванців. Людям погрожують звільненнями з роботи, або вимагають подати заяву про складання депутатських повноважень», – наголошується у відкритому листі.

«Батьківщинівці» Дніпропетровщини попереджують чинну владу про відповідальність, яку вона несе перед українським народом і застерігають, що  своїми діями доведе людей до відчаю, як свого часу зробила влада Януковича.

«Владу потрібно здобувати у чесній політичній боротьбі, а не шляхом погроз і залякувань, яких народ вам вже не пробачить», – наголошується у відкритому листі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова