«Батьківщина» Дніпропетровщини підтримала «Богатирські ігри»

Депутат Кам’янської міськради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка підтримав проведення фестивалю «Богатирські ігри», почесним гостем якого став особисто.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку.

3 червня на фестиваль у Кам’янському зібралися 17 членів Аматорської ліги стронгменів з усієї України. Головним суддею змагань був Василь Вірастюк. Володареві титулу «Найсильніша людина планети» вручили булаву, розписану петриківським розписом.

Стронгмени, серед яких було і двоє кам’янчан, піднімали штанги, колоди, переносили на спині 300-кілограмове «коромисло» (супер-йок), крутили колесо з навішаним на ньому вантажем, змагалися в естафетах.

Не обійшлося цього дня і без рекордів. Керівник Аматорської ліги стронгменів України Юрій Огоновський встановив найвище на теренах нашої держави досягнення, переносячи снаряд вагою 560 кілограмів. Ще один рекорд він встановив разом зі своїм земляком-львів’янином Павлом Кордіякою, протягнувши за 52 секунди на відстань 14 метрів 40-тонну бетономішалку.

По завершенні свята відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, у якій взяв участь представник «Батьківщини» Сергій Миршавка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова