«Батьківщина» Дніпропетровщини переймається проблемою забруднення повітря

Кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 33, голова фракції ВО «Батьківщина» у Криворізькій міській раді Ольга Бабенко презентувала один із ключових пунктів своєї передвиборчої програми.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку, партійка пропонує зобов’язати підприємства, що забруднюють навколишнє середовище, виплачувати«екологічні» кошти безпосередньо на особисті картки місцевих жителів.


«На одного криворіжця випадає 500 кг пилу від промислових відходів. Статистика захворювань дихальних шляхів серед мешканців міста просто вражає, це помітно навіть на побутовому рівні – у Кривому Розі немає жодної родини, де б діти не страждали гострими бронхітами», – пояснила Ольга Бабенко необхідність таких кардинальних дій.


Кандидатка у нардепи повідомила, що ще у 2016 році депутатська команда «Батьківщини» у Криворізькій міськраді одностайно виступила за реалізацію міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього середовища на період до 2025 року, розробленої провідними екологами та представниками місцевих громадських організацій.

Нині Ольга Бабенко заявила про намір домагатися в парламенті прийняття законопроекту про прямі платежі підприємств-забруднювачів повітря мешканцям Кривого Рогу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова