«Батьківщина» Дніпропетровщини ознайомлює виборців з «Новим курсом України»

На Дніпропетровщині голова окружної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександра Сотула зустрілася з жителями сіл Чортомлик та Приміські Хутори, розташованих поруч з містом Покров.

Як інформує прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, учасників зустрічей найбільше цікавило розрекламоване владою підвищення пенсійних виплат, яке насправді є мізерним.

Олександра Сотула розповіла людям про персоніфіковану пенсійну систему, запровадження якої передбачає програма Юлії Тимошенко «Новий курс України», що дозволить забезпечити справедливі виплати.

Люди також бідкалися через непомірні тарифи на жилого-комунальні послуги, скаржилися на безробіття, низький рівень життя. Представниця «Батьківщини» повідомила, як ці проблеми розв’язуватиме Юлія Тимошенко на посаді Президента України, детально пояснила окремі положення «Нового курсу України».

«З наявних кандидатів у Президенти тільки Юлія Тимошенко має чіткий і послідовний план, як керувати країною, що потрібно робити, які застосовувати важелі, щоб уже за 100 днів нової влади люди відчули покращення життя», – наголосила Олександра Сотула.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова