«Батьківщина» Дніпра провела регіональний форум «Новий аграрний курс України»

7 червня в Дніпрі відбулася панельна дискусія «Новий аграрний курс України», учасниками якої стали народні депутати, керівники територіальних громад і представники агробізнесу з чотирьох областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Донецької.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, ініціатором дискусії виступив народний депутат від «Батьківщини», заступник голови Комітету ВР з питань аграрної політики Вадим Івченко. Організатором заходу стала Дніпровська міська парторганізація.

За словами голови партійців Дніпра Мгера Куюмчяна, приймати такий десант професіоналів і експертів в аграрній галузі почесно, а захід такого масштабу позитивно відобразитися на іміджі міста.

«Ми зібралися для того, щоб напрацювати шляхи вирішення проблем, які стоять перед сільгоспвиробниками. Для Дніпропетровщини питання розвитку цієї сфери одне з найважливіших: на території області майже 2,5 млн га земель сільськогосподарського призначення, тут багато тваринницьких підприємств, активно розвивається кооперативний рух, і важливо саме тепер розробити чіткий і зрозумілий для всіх «Новий аграрний курс України»», – сказав Мгер Куюмчян.

Своєю чергою народний депутат Вадим Івченко наголосив, що ставку в аграрній сфері варто робити саме на фермерські господарства.

«В Україні останнім часом значно скоротилася кількість діючих фермерських господарств. Уся аграрна політика країни, бюджетна підтримка й законодавство спрямовані на підтримку великого товаровиробника, експортера. Рухаючись цим шляхом, ми приходимо до того, що жителі сіл залишаються без роботи, сільські території занепадають, розвивається рейдерство, не контролюється якість продуктів», – зазначив парламентарій.

Вадим Івченко нагадав, що раніше лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко підписала договір з Асоціацією фермерів, а також з Всеукраїнською аграрною радою та Аграрним союзом України. У документах задекларували: товаровиробники, сільські жителі, малі фермерські господарства разом з «Батьківщиною» та експертами формуватимуть «Новий аграрний курс України».

Політик назвав панельну дискусію в Дніпрі одним із кроків до формування основних положень «Нового аграрного курсу України».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова