«Батьківщина» Дніпра організувала пошиття ексклюзивних захисних масок

Дніпровська міська «Батьківщина» організувала пошиття захисних масок багаторазового використання, до яких входять змінні вкладки.

Маски виготовлені з символікою «Батьківщини», їх, насамперед, отримали партійні активісти, але замовити можуть всі бажаючі.

«Ми вирішили забезпечити представників своєї команди всім необхідним, аби вони могли безпечно діставатися до роботи й надавати волонтерську підтримку тим, хто того потребує», – розповів голова Дніпровської міської «Батьківщини» МгерКуюмчян.

Дніпровська команда «Батьківщини» знайшла виробника, який відшив маски. Вони багаторазового використання – у комплекті маска та змінні вкладиші.

«Нинішні представники влади закидають Юлії Тимошенко, що вона, борючись з епідемією грипу під час свого прем’єрства, чимало коштів витратила на ліки для людей і засоби індивідуального захисту населення! А що власне зробила команда Зе? Її представники не зупинили вивезення з країни останніх масок, наразивши при українців на небезпеку. У перші дні карантину масок в Україні ніде не було. На пошиття були величезні черги. В Інтернет – магазинах можна було придбати респіратори, ціна яких коливається від 250 до 500 гривень за штуку! Чи завжди сім’я може собі дозволити такі витрати?» – наголошують у Дніпровській «Батьківщині».

Заявки на ексклюзивні захисні маски від «Батьківщини» Дніпра можна подати за телефоном 0 800 400 210 (дзвінки безкоштовні).

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова