«Батьківщина» Дніпра організувала безкоштовну юридичну допомогу

Безкоштовну юридичну допомогу відтепер надають у громадській приймальні депутата Дніпропетровської облради, керівника Дніпровської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Мгера Куюмчяна.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

До приймальні люди звертаються за допомогою щодня. Найскладніші питання розглядають юристи – за останні два місяці таких було більше ста. Враховуючи потребу містян у професійному супроводі юристів, у Дніпровській міській парторганізації ВО «Батьківщина» вирішили надавати консультації на постійній основі.

«Люди приходять в основному розгублені, не знають, що робити. Вони обійшли вже всі можливі інстанції, починаючи від комунальних установ, ЖЕКів, закінчуючи управліннями та департаментами», – зазначає юрист «Батьківщини» Андрій Ішханян і додає: «Нерідко проблеми у містян виникають саме через небажання комунальників, представників підприємств-монополістів та державних установ спілкуватися з людьми».

Юристи «Батьківщини» детально розбираються в кожному питанні та прописують чіткий план дій.

«Ми прагнемо не тільки допомогти дніпрянам у вирішенні їхніх проблем, а й навчити їх відстоювати власні права. Переконаний, від обізнаності українців чимало залежить. Українці не повинні дозволяти себе дурити», – сказав голова Дніпровської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Мгер Куюмчян.

За його словами, обізнані та досвідчені в питаннях захисту власних прав люди – це база для побудови сильної держави

Безкоштовні юридичні консультації для жителів Дніпра проводитимуть тричі на тиждень у різних районах міста за розробленим графіком.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова