«Батьківщина» для Коростенської громади прагне якісних та сучасних медичних послуг

Ефективність роботи закладів охорони здоров’я Коростенської громади та чітке розуміння використання бюджетних коштів. Усе це разом із колегами депутатами вивчала голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Коростенської міської ради, голова постійної комісії з гуманітарних політики, засобів масової інформації Катерина Скляревська, перебуваючи безпосередньо в лікувальних закладах.

Безперечно, комфортні умови для пацієнтів та якісне обслуговування – головні критерії роботи медичних закладів. Під час зустрічі відбувся конструктивний діалог із директорами та персоналом міської поліклініки, центру сімейної медицини та лікарні. Серед важливих питань, які потребують нагального вирішення – ремонт укриття та облаштування місць для паркування, аби пацієнти та відвідувачі лікарні не відчували дискомфорту.

Особливого значення в сучасній українській медицині набуває фізіотерапевтичне відділення Коростенської міської лікарні. Адже саме тут, без перебільшень, ставлять на ноги пацієнтів з порушеннями опорно – рухового апарату. Для воюючої України спеціалісти таких відділень набувають особливого значення.

«Власний досвід найбільш переконливий в оцінці будь-чого! Медицина не виняток! З колегами депутатами Коростенської міської ради відвідали три медичні заклади нашої громади. Враження – зроблено багато, але ще є над чим працювати і розвиватись у відповідності до вимог сьогодення. Що, власне, і роблять наші медики. Ми маємо змогу спостерігати, як  наша коростенська медицина швидкими темпами рухається в напрямку комплексного удосконалення медзакладів, починаючи від матеріально – технічного забезпечення, до розширення переліку надання медпослуг і їх якості. Власне так має бути . Бо мова йде про життя і здоров’я кожного жителя нашої громади. Відмітивши всі позитивні зрушення в нашій медицині, в яку вкладені значні кошти бюджетів різних рівнів та різноманітна благодійна допомога, віримо   в те, що кожен хворий, який звернеться до центру сімейної медицини, міської поліклініки чи центральної міської лікарні  отримає якісне  лікування», – зазначила голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в Коростенській міській раді Катерина Скляревська .

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова