«Батьківщина» Чернігівщини закликала владу не влаштовувати провокацій

«Батьківщина» ніколи не платила й не має наміру платити за голосування чи участь людей у мітингах.

Про це йдеться в прес-релізі Чернігівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«До нас надійшла інформація про можливу роздачу грошей нібито від імені нашої політсили. Очікується, що підставні люди, представляючись членами команди Юлії Тимошенко, будуть проводити оплату так званим «учасникам» мітингу в районі Катерининської церкви. Не виключено, що подібне відбуватиметься і в інших районах Чернігова. Нам стало відомо, що в брудній провокації беруть участь декілька людей: Грекова Ніна Михайлівна (0935346514), Ворогбит Наталія Михайлівна (0936947976), Пучеленко Анна Іванівна (0932044206), Маргарита (0631197724)», – зазначається в повідомленні Чернігівського обласного партосередку.

Згідно з отриманою інформацією, провокація проводитиметься за прямою вказівкою з Банкової для створення інформаційного приводу, щоб скомпрометувати Юлію Тимошенко.

«Батьківщина» Чернігівщини вже проінформувала правоохоронні органи про можливу провокацію та закликала чинну владу не використовувати брудні, цинічні методи ведення передвиборної кампанії.

Нагадаємо, у п’ятницю, 22 березня, кандидат на посаду Президента України Юлія Тимошенко в межах великого передвиборного туру перебуватиме в Чернігові.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова