«Батьківщина» Чернігівщини вбачає політичний аспект у звинуваченні на адресу Івана Бакшуна

Партійці Чернігівського обласного партосередку вимагають від правоохоронців детального розслідування за фактом обвинувачень на адресу депутата міської ради Івана Бакшуна.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, про це йдеться в прес-релізі Чернігівського осередку ВО «Батьківщина».

«Вважаємо, що правоохоронні органи мають провести детальне розслідування за фактом обвинувачень, пред`явлених на адресу депутата Чернігівської міської ради Івана Бакшуна. У кожній демократичній державі визнання вини та призначення покарання залишаються виключно прерогативою суду. Якщо факт неправомірної діяльності підтвердиться, винні мають понести справедливе покарання, незважаючи на депутатський мандат та партійну приналежність», – сказано в повідомленні Чернігівського обласного партосередку.

У той же час «батьківщинівці» не виключають і ймовірності «політичної розправи».

«Подібні методи неодноразово застосовувалися проти представників ВО «Батьківщина». Під час президентських виборів на партійний актив міста та області здійснювався тотальний тиск із боку правоохоронних органів, а на даний час силові структури не зазнали жодних кадрових змін», – повідомляється на Facebook-сторінці Чернігівської обласної «Батьківщини».

Як відомо, Івана Бакшуна та начальника КП «Чернігівбудінвест» звинувачують в отриманні хабаря в розмірі 25 тисяч доларів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова