«Батьківщина» Чернігівщини привітала молодь зі святом

«Батьківщинівці» Чернігівщини відвідали фестиваль «Територія активної молоді».

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації, на три дні наметове містечко на Голубих озерах стало місцем вибухової енергії: майстер-класи, квести, конкурси, спортивні ігри та інформаційні тренінги. Тут було все, аби кожен учасник зміг розкрити себе й отримати нові навички.

На святі молоді були присутні очільник міського осередку «Батьківщини» Дмитро Іванов та в.о. голови обласної «Батьківщини молодої» Руслан Старченко. Від «Батьківщини» та народного депутата Валерія Дубіля вони привітали присутніх з прийдешнім Днем молоді й подарували обласному молодіжному центру ноутбук.

«Політика чинного та попереднього керівництва України призвела до того, що мільйони молодих людей залишають країну, а це – це сигнал, на який не можна не звертати уваги. Саме тому ми прагнемо, аби молодь активніше долучалася до керівництва своїм містом і державою. Двері для молодих, креативних, небайдужих українців мають бути відкритими до всіх державних інстанцій. Досвід в управлінні звичайно важливий, однак новий ковток повітря для нашої країни вкрай необхідний», – сказав Дмитро Іванов.

«Батьківщинівець» переконаний, що майбутнє за молоддю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова