«Батьківщина» Чернігівщини повідомляє про провокації проти Юлії Тимошенко

Останнім часом до місцевих осередків ВО «Батьківщина» на Чернігівщині почали звертатися партійці та пересічні громадяни з інформацією про численні факти провокацій.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації

«На стаціонарні та мобільні телефони жителів Чернігова та області почали надходити провокаційні дзвінки з номерів різних мобільних операторів. Люди представляються працівниками головного штабу Юлії Тимошенко і пропонують гроші, а саме 500 гривень «за роботу». Проте на зворотні дзвінки ці псевдопрацівники вже не відповідають: їхні телефони або вимкнені, або ж просто мовчать», – зазначається на Facebook-сторінці Чернігівської обласної «Батьківщини».

За інформацією партійців, шахраї, які телефонували чернігівцям, часто говорили невпевнено, плуталися в словах, а деякі помилково називали Юлію Тимошенко Юрієм Тимошенком.

З приводу таких фактів голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернігівській облраді Іван Якуб звернувся до мешканців регіону: «Це ніщо інше, як цинічні ігри з боку наших політичних опонентів. Політичні аутсайдери вдаються до будь-яких методів, аби облити брудом Юлію Тимошенко. Про подібні факти політичного шахрайства повідомляйте наші місцеві осередки, а також за номером «гарячої лінії» (0462)610-241. Крім того, такі дії є приводом для відкриття кримінального провадження. Тож звертайтеся і до правоохоронців».

Представники «Батьківщини» також зафіксували непоодинокі факти, коли шахраї «перевтілювалися» в таксистів чи представників інших професій і теж пропонували гроші в обмін на голос за Юлію Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова